20 pracowni informatycznych do wygrania w konkursie „20 lat HP w Polsce”

W imieniu Krajowego Stowarzyszenia Pomocy Szkole, Partnera HP Polska , mamy przyjemność poinformować o specjalnym konkursie dedykowanym dla publicznych szkół podstawowych i gimnazjalnych. Konkurs ten jest organizowany z okazji 20-lecia obecności firmy na polskim rynku, a jego ideą jest promowanie wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży poprzez wykorzystanie nowoczesnych narzędzi informatycznych w edukacji.

Dwadzieścia szkół, które przedstawi najciekawsze pomysły na wykorzystanie w atrakcyjny sposób technologii informatycznych w poszerzaniu wiedzy uczniów, otrzyma nowoczesne pracownie komputerowe HP MultiSeat, wyposażone w pakiety programów do nauki przedmiotów ścisłych, języka angielskiego i testy egzaminacyjne.

Konkurs trwa od 5 września do 5 października br. Uczestniczyć w nim można poprzez stronę internetową www.hp.pl/go/20lathp, na której dostępne są szczegółowe informacje o konkursie. Ogłoszenie wyników nastąpi 17 października. Partnerami akcji są: Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole, Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”, spółka Young Digital Planet S.A. oraz Agora S.A., właściciel serwisów internetowych Multiwiedza.pl oraz GazetaEdukacja.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału!
Z poważaniem,
Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole