Wigilia szkolna uświetniona pięknymi jasełkami w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Koziebrodach w dn. 19 grudnia 2018 r.

 

 

 

W pięknie wystrojonej świątecznie sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Koziebrodach w dn. 19 grudnia 2018 r. zebrała się cała społeczność szkolna, władze samorządowe na czele z p. Przewodniczącą Rady gminy Raciąż – Teresą Muchyńską, p. Wójtem gminy Raciąż – Zbigniewem Sadowskim, Przewodniczącą KSPS – Zofią Grzebisz-Nowicką, proboszczem miejscowej  parafii, aby uczestniczyć szkolnej wigilii i podzielić się opłatkiem.

Uroczystość otworzyła i powitała zaproszonych gości znakomita p. dyrektor Małgorzata Środkowska. Jasełka przepięknie zaprezentowali utalentowani uczniowie tej szkoły pod kierunkiem swoich wspaniałych nauczycieli. Było wiele wzruszeń, radości, wspólnego śpiewania kolęd, gorących braw dla młodych artystów.

 

Pani dyrektor Małgorzata Środkowska wręczyła Przewodniczącej KSPS piękne serce wykonane przez uczniów z podziękowaniem za umożliwienie im uczestnictwa w zimowych i letnich turnusach rekreacyjno-wypoczynkowych połączonych z różnymi formami edukacji, za życzliwość  i pomoc Szkołom Reymontowskim.

Przewodnicząca KSPS – Zofia Grzebisz-Nowicka dziękując za otrzymane serce odwzajemniła się serdecznymi gratulacjami i podziękowaniami za wszystko dobro oraz upominkami książkowymi, które wręczyła Pani Dyrektor, Panu Przewodniczącemu Rady Rodziców, Przew. Samorządu Uczniowskiego i kilku solistkom Jasełek. Złożyła też władzom samorządowym i całej społeczności szkolnej najserdeczniejsze życzenia radosnych, pełnych miłości, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności we wszystkich dziedzinach życia i działalności w Nowym Roku 2019, w którym Szkoły Reymontowskie z całej Polski przyjadą na swój Zlot do SP w Koziebrodach.

Niezwykle serdeczne i wzruszające było wspólne dzielenie się opłatkiem, składanie sobie serdecznych życzeń, dzielenie się miłością o refleksjami.

Wielkie dzięki za wszystko !!!