ZAPRASZAMY W PIĘKNE TATRY

img_7349

 

Zbliżają się ferie zimowe, czas podjąć decyzję, gdzie je spędzić

zdrowo, pożytecznie i wesoło !!!

ZAPRASZAMY W PIĘKNE TATRY

 

 

na aktywny wypoczynek połączony z nauką jazdy na nartach i łyżwach oraz mnóstwem atrakcji na turnusach rekreacyjno-wypoczynkowych (zimowiskach) organizowanych przez KSPS dla uczniów szkół podstawowych , gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

 

 

Podobnie, jak w poprzednich latach, lokalizujemy nasze turnusy w dobrych ośrodkach wypoczynkowych i w malowniczo położonych miejscowościach.

Są to :

1. Dom Kolonijno-Wypoczynkowy „U Józefa” w Zakopanem-Olczy, ul. Kościuszki 71B

Turnus trwał będzie od 14.01 do 23.01.2017 r.

pobierz kartę

 

 

2. Dom Kolonijno-Wypoczynkowy „U Józefa” w Zakopanem-Olczy, ul. Kościuszki 71B

Turnus trwał będzie od 28.01 do 6.02.2017 r.

pobierz kartę

 

 

3. Wynajem pokoi „U Marzenki” w Murzasichlu, ul. Sądelska 28 A

Turnus trwał będzie od 3.02 do 12.02.2017 r.

pobierz kartę

 

 

4. OW „Willa Tatry” w Murzasichlu, ul. Sądelska 23 A

Turnus trwał będzie od 17.02 do 26.02.2017 r.

pobierz kartę

 

 

 

ZAPEWNIANY NA KAŻDYM TURNUSIE :

 1. Bardzo dobrą opiekę medyczną i ubezpieczenie w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych TUW.
 2. Doświadczoną kadrę pedagogów i instruktorów dbającą o zdrowie i bezpieczeństwo oraz rozwój intelektualny i fizyczny każdego uczestnika.
 3. Dobre warunki bytowe, pokoje 2-4 osobowe z pełnymi węzłami sanitarnymi, smaczne domowe wyżywienie.
 4. Atrakcyjny program prozdrowotny, sportowo-rekreacyjny , edukacyjno-kulturalny i krajoznawczo-turystyczny realizowany w ciekawych formach oraz dostosowany do wieku i zainteresowań dzieci i młodzieży.
 5. Naukę jazdy na nartach i łyżwach pod kierunkiem instruktorów.
 6. Możliwość rozwijania swoich zainteresowań, pasji i pogłębiania wiedzy poprzez uczestnictwo w warsztatach, olimpiadach, konkursach.
 7. Naukę spędzania wolnego czasu na takie sposoby, które są korzystne dla rozwoju intelektualnego i fizycznego (bez uczestnictwa komputera).
 8. Gry i zabawy edukacyjne.
 9. Wybór Młodzieżowej Rady Turnusu, Miss i Mistera Turnusu, najsympatyczniejszej (go) koleżanki i kolegi itp.
 10. Rozgrywki i turnieje rekreacyjno-sportowe : gry i zabawy na śniegu oraz tenis stołowy, kometka i inne na terenie ośrodka.
 11. Zabawy integracyjne, dyskoteki
 12. Ognisko z pieczeniem kiełbasek i śpiewaniem piosenek
 13. Ciekawe wycieczki piesze i autokarowe z przewodnikami do najciekawszych miejsc, zabytków, unikatowych parków krajobrazowych.
 14. Nagrody książkowe i inne rzeczowe dla laureatów różnych konkursów, olimpiad i zwycięskich drużyn w zajęciach sportowych oraz nagrody książkowe i dyplomy dla wszystkich uczestników za aktywny udział w realizacji programu.

 

Warunki uczestnictwa :

 • Wypełnienie karty kwalifikacyjnej (umieszczonej na stronie www.ksps.pl) i przesłanie jej w terminie do  5.01.2017 r. na adres KSPS. 

Rodzice dzieci (do lat 16) ubezpieczeni w KRUS proszeni są o dołączenie Zaświadczenia z miejscowej Placówki Terenowej KRUS stwierdzającego opłacanie składek na Fundusz Składkowy USR.

 • Wpłacenie zaliczki w tym samym terminie w kwocie 250,00 zł na konto KSPS Nr 19 1020 1097 0000 7102 0094 0015, a pozostałej kwoty w terminie do 14 dni przed rozpoczęciem turnusu, którego chce być dziecko uczestnikiem. Dofinansowanie z funduszu składkowego na jedno dziecko wyniesie 750zł.

 

 

Uwaga :

 • W przypadku zakwalifikowania na nasz turnus 10 uczniów, zatrudniamy z tej szkoły wychowawcę lub instruktora ds. muzyki, tańca, plastyki, sportu.
 • Wszystkie szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel.: 22 622 70 15/16 lub

e-mailem : ksps@wp.pl

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !