O tegorocznym wypoczynku zorganizowanym przez KSPS

 

foto1

 

Minęły wakacje i kolejne udane turnusy za nami!

 

„Były to niezapomniane wakacje! Było fajnie!

 

Cieszymy się, że dzięki KSPS mogliśmy wspaniale wypocząć, wiele się dowiedzieć i zobaczyć, poznać ciekawych ludzi i poszerzyć grono Przyjaciół. Były to najpiękniejsze dni tegorocznych wakacji! Dziękujemy!

 

Dziękujemy za wspólne wycieczki, zabawy, spacery, prelekcje.

 

Szkoda, że tak fajne formy wypoczynku połączonego z wieloma atrakcjami już się skończyły!”

 

Są to wybrane fragmenty z licznych podziękowań, jakie otrzymaliśmy od uczestników tegorocznych form wypoczynku przygotowanego przez nasz Stowarzyszenie na Lato 2013.

 

 

foto1

 

foto2

 

Minęły wakacje i kolejne udane turnusy za nami!

 

„Były to niezapomniane wakacje! Było fajnie!

 

Cieszymy się, że dzięki KSPS mogliśmy wspaniale wypocząć, wiele się dowiedzieć i zobaczyć, poznać ciekawych ludzi i poszerzyć grono Przyjaciół. Były to najpiękniejsze dni tegorocznych wakacji! Dziękujemy!

Dziękujemy za wspólne wycieczki, zabawy, spacery, prelekcje.

 

Szkoda, że tak fajne formy wypoczynku połączonego z wieloma atrakcjami już się skończyły!”

 

Są to wybrane fragmenty z licznych podziękowań, jakie otrzymaliśmy od uczestników tegorocznych form wypoczynku przygotowanego przez nasz Stowarzyszenie na Lato 2013.

 

foto3

 

foto4

 

 

 

Wiele też serdecznych podziękowań i słów uznania otrzymaliśmy od nauczycieli, rodziców i władz samorządowych, z terenu których były dzieci i młodzież na naszych turnusach.

My też gorąco dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które nam pomogły w zrealizowaniu tak ambitnego programu na naszych turnusach. Szczególnie serdecznie dziękujemy sponsorom, nauczycielom i rodzicom za okazane nam kolejny raz zaufanie i pomoc. Cieszymy się, że nasz wspólny wysiłek został dobrze spożytkowany przez uczestników naszych turnusów. Zasłużyli oni na słowa wysokiego uznania i podziękowania, czemu daliśmy wyraz na zakończeniu każdego z turnusów wręczając laureatom różnych olimpiad i konkursów oraz zwycięzcom wielu rozgrywek sportowych, dziesiątki dyplomów, książek i różnych nagród rzeczowych.

Bardzo wysoko też ocenili wychowawcy aktywność dzieci i młodzieży w zajęciach programowych.

 

foto5

 

foto6

 

foto7

 

foto8

 

„Pozostają wspomnienia i doświadczenia spotkania z tak super dziećmi i młodzieżą otwartą na współpracę, aktywną i pełną wszelakich pomysłów. Wakacyjny luz, słońce, dużo uśmiechu- to coś, co towarzyszyło nam na wszystkich naszych turnusach – powiedzieli wychowawcy.”

W Letniej szkole dla ciekawskich „Żyj z pasją” i plenerze plastycznym w Zakopanem oraz na turnusie rekreacyjno-wypoczynkowym w Murzasichlu i 2-ch turnusach w Łebie uczestniczyło łącznie 240 dzieci i młodzieży z terenu całej Polski, w tym ponad 140 dzieci z rodzin rolniczych. Jest to jednak zaledwie połowa liczby uczestników turnusów zorganizowanych przez nas w ub.r. Z braku środków finansowych niestety nie byliśmy w stanie objąć większej grupy uczniów formami wypoczynku połączonego z profilaktyką zdrowotną, edukacją, w tym obywatelską, ekologiczną, artystyczną, rekreacją, sportem i krajoznawstwem.

 

foto9

 

foto10

 

foto11

 

Na wszystkich naszych turnusach podobnie jak w poprzednich latach realizowany był w atrakcyjnych formach bogaty program profilaktyki zdrowotnej i bezpieczeństwa, edukacyjno-wychowawczy, kulturalno-rozrywkowy, sportowo-rekreacyjny, krajoznawczo-turystyczny i integracyjny. Zajęcia warsztatowe prowadzili nie tylko wychowawcy ale także edukatorzy i instruktorzy z różnych instytucji i organizacji współpracujących z nami, a w Letniej Szkole dla ciekawskich „Żyj z pasją” (więcej na profilu Letniej szkoły na facebook) także artyści, publicyści, socjolodzy.

 

Oto kilka zdjęć z zajęć warsztatowych i zabaw ruchowych na plaży, w plenerze i na terenie Ośrodków Wczasowych.

 

Każdy z Was zostanie w naszej pamięci. Cieszymy się, że mogliśmy Was poznać, a niektórych spotkać ponownie. Przez cały rok będą nam towarzyszyć wspomnienia.

 

DO MIŁEGO ZOBACZENIA ZA ROK !