Nowy Rok Szkolny 2014/2015

2014

 

 

Drodzy Pedagodzy, Uczniowie i Rodzice !Rozpoczynający się Nowy Rok Szkolny 2014/2015 to kolejny ważny etap w życiu osobistym, zawodowym, rodzinnym i społeczności szkolnej każdej szkoły.


To nowe wyzwania edukacyjne i wychowawcze wymagające solidnej i efektywnej pracy, by im sprostać. Ale to także nowe szanse dla wszystkich, którzy zechcą z nich skorzystać …


Niech ten rok będzie dla wszystkich nauczycieli, uczniów i ich rodziców przyjazny, obfitujący w sukcesy, radość i satysfakcję.


Szczególnie dużo radości niech przyniesie tym dzieciom, które po raz pierwszy zajmą miejsca w ławkach szkolnych, a przede wszystkim kochanym 6-latkom.


Niech rozbudzany „apetyt” uczniów na wiedzę będzie coraz pełniej zaspokajany i daje znakomitym pedagogom i rodzicom coraz więcej satysfakcji, a uczniom zwiększa szanse życiowe poprzez nowoczesne wykształcenie i dobre wychowanie.


Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole było, jest i będzie sojusznikiem w realizacji wspólnych przedsięwzięć mających na celu wszechstronny rozwój młodego pokolenia RP.Przewodnicząca KSPS

Zofia Grzebisz-Nowicka