Drodzy Dyrektorzy Szkół, Laureaci, Wyróżnieni i ich nauczyciele prowadzący uczestniczący w Ogólnopolskich Konkursach Plastycznym i Literackim w 2021 r.

Władze statutowe : Krajowego i Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole uprzejmie informują, że uroczyste podsumowanie XXVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Kwiaty dla Babci i Dziadka” i VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego pt. „Wiersz o Babci i Dziadku” odbędzie się na Gali Laureatów tych edycji w Dniu Babci – 21 stycznia 2022 r. w Auli XI Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi, ul. Kopcińskiego 54. 

Protokół Komisji Konkursowej Literacki 2022

Protokół Komisji Konkursowej Plastyczny 2022

 

W trakcie Gali zostaną wręczone nagrody i dyplomy Laureatom i Wyróżnionym obydwu konkursów oraz dyplomy i upominki książkowe nauczycielom prowadzącym.

Gala rozpocznie się o godz. 12.00. Przewidywane zakończenie o godz.15.00.

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Będziemy wdzięczni za potwierdzenie w Łódzkim Stowarzyszeniu Pomocy Szkole mailem 

(biuro@lsps.pl) lub telefonicznie (nr 603 917 100) swojego i osób towarzyszących uczestnictwa w Gali do dnia 17 stycznia 2022 r.

Dla osób z odległych województw istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w Bursie Łódzkiego Stowarzyszenia, jeśli zostanie zgłoszony do dnia 17 stycznia 2022 r.

Do zobaczenia na Gali !!!